Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
BİZ KİMİZ?

Kreatif Sosyal Medya
Hakkında

Kreatif Sosyal Medya, 2016 yılında kurulan bir şirkettir ve sosyal medya hesaplarını yönetme ve web sitesi tasarlama gibi hizmetler sunmaktadır. İçerik oluşturma, pazarlama stratejileri ve dijital varlık yönetimi konularında uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz. Amacımız, markaların sosyal medya platformlarında etkili bir varlık oluşturmalarına yardımcı olmak ve çevrimiçi varlıklarını en iyi şekilde yönetmelerini sağlamaktır.

Ekibimiz, deneyimli ve yaratıcı profesyonellerden oluşur. Sosyal medya hesaplarınızı yönetmek, içerik oluşturmak, görsel tasarımlar yapmak ve etkileşimli kampanyalar oluşturmak için en son teknolojileri ve en iyi uygulamaları kullanıyoruz. Müşterilerimizin hedeflerini anlamak, marka kimliklerini yansıtmak ve onları benzersiz kılan özellikleri vurgulamak için özenle çalışıyoruz. Size özel çözümler sunarak, markanızın dijital alanda büyümesini sağlıyoruz.

01
Müşteri Memnuniyeti

Yaptığımız tüm çalışmalarda memnuniyet odaklı çalışıyoruz.

02
Yenilik

Ürettiğimiz İçerikler yenilikçi anlayışa uygun tasarlanıyor.

03
işlevsellik

Profilinizi özgün içeriklerle tasarlıyoruz.

AKTİF MÜŞTERİ
+
TAMAMLANAN PROJELER
+
EKİP
YILLIK TECRÜBE
+
PROFESYONEL EKİP

Ekibimiz Tüm Süreci Gerçekleştirmek için Oldukça Heyecanlı

Fatih Sarıkan

Fatih Sarıkan

CEO of Company
Sema Can

Sema Can

Art Director
Gürkan Kahraman

Gürkan Kahraman

Photography Manager
Halit Sarıkan

Halit Sarıkan

WEB Designer
Furkan Karataş

Furkan Karataş

Marketing Manager